סדנת קרמיקה במקום

נופשים באחוזת וילאר ? מחפשים חוויה עוצמתית ויצירה מקורית ובלעדית משלכם? 

סדנת קרמיקה יחודית המתאימה לזוגות, קבוצות, משפחות עם ילדים ואפילו מתאים לגיבוש חברתי וימי כיף - סדנאות חימר- אותן מעבירה האומנית ענבר רסקי בת המקום באהבה וסבלנות רבה בסטודיו שבבעלותה הנמצא במקום .


במהלך סדנאות היצירה בחימר האורכות כשעתיים מתנסים המשתתפים בעבודת האובניים, בעיצוב, פיסול ואיור על כלי החימר, ולסיום תקבלו את הכלים שיצרתם בעצמכם.

הסדנא מתאימה לגילאי 5 ומעלה ומותאמת לכל הרמות.

בתום מלאכת היצירה ולאחר ייבוש בטכניקה מיוחדת, תוכלו לקחת איתכם את הכלים שעיצבתם ולהעניק אותם כמתנה אישית לעצמכם או למישהו מיוחד. אתם מוזמנים לחשוף את הצד היצירתי שבכם וליהנות מחוויה מקורית ובלתי נשכחת.


לתיאום מראש ופרטים נוספים ענבר רסקי
 נתראה בסדנא !!!


רוצים לרכוש כלים מעשי ידיה? בלב אתר השיחזור ניצבת גלריית ענברלאחר סיום לימודיה בתחום החינוך המיוחד וטיפול באומנות עם חשיפה לעבודת הקדרות החליטה ענבר לפתוח גלריה משלה בה תוכל להציג את עבודותיה הרבות המאופיינות בעיטורים ובמשחקי צבע. הכלים אותם מייצרת ענבר נעשים כולם בעבודת יד ושמישים לכל צורך. הכלים עמידים ומתאימים לשימוש במדיח הכלים, בתנור ובמיקרוגל. אז שם... בין סמטאותיה העתיקות של ראש פינה על רקע הרי כנען  ולמורדות ואדי ראש פינה, בעומק אתר השיחזור ניצבת לה הגלריה של ענבר. 
כל הזכויות שמורות ©